Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Perle de profi

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Perle de profi Empty
MesajSubiect: Perle de profi   Perle de profi I_icon_minitimeDum 09 Aug 2009, 22:17

Profu de fizica (Afemeiatul): "Hai la tabla s-o facem impreuna" (se referea la o problema)
Fosta profa de tehnologica: "A luat floc" (a luat foc).
Dupa toate perlele, stiti ce urmeaza, nu? Toata clasa incepe sa rada dar profesorii inca nu si-au dat seama de ce, si intreaba clasa. Hmm... Fac asa ca sa se acopere?
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Perle de profi Empty
MesajSubiect: Re: Perle de profi   Perle de profi I_icon_minitimeMar 02 Feb 2010, 20:09

Alt prof de fizica rolling on the floor : Va spun dirigintei voastre dar nu stiu cine e si nici nu ma intereseaza rolling on the floor rolling on the floor ... ce cretin laughing))
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
nuallan
Nou venit



Numarul mesajelor : 21

Perle de profi Empty
MesajSubiect: Re: Perle de profi   Perle de profi I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 05:38

Profa de bio: Cand fac o laba asa de mare si va dau la toti.. (dupa care o scurta pauza si rasetele noastre)

Profa s-a inrosit toata laughing
Sus In jos
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Perle de profi Empty
MesajSubiect: Re: Perle de profi   Perle de profi I_icon_minitimeVin 01 Oct 2010, 03:50

Profu de fizica: " Va spun doamnei diriginte dar nu stiu cine e si nici nu ma intereseaza !!" rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Profu de religie: " A murit la sfarsitul vietii si a trait toata viata lui." rolling on the floor rolling on the floor laughing
Nu mai stiu ce profesoara a zis, dar a fost profesoara: " Incercuiti varianta corecta cu x." laughing laughing laughing
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
EU gen:x
Nou venit
EU gen:x


Varsta : 25
Fecioara Numarul mesajelor : 33

Perle de profi Empty
MesajSubiect: :))   Perle de profi I_icon_minitimeVin 03 Dec 2010, 16:43

La meditatie la biologie aveam lectia "Ochiul" desigur ca am si desfacut un ochi de iepure.Dupa ce lasa doamna toporu joc ne spune ca l-am "intors invers"
aratand asta _l_ toti am ras
Sus In jos
Continut sponsorizat





Perle de profi Empty
MesajSubiect: Re: Perle de profi   Perle de profi I_icon_minitime

Sus In jos
 
Perle de profi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Confiscarea obiectelor personale de catre profi
» Profi de treaba
» Perle de elevi
» Spaga pentru profi
» Cele mai nasoale faze cu profi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Babaci, profi naspa & materii misto :: Profi naspa-
Mergi direct la: