Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Perle de elevi

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Perle de elevi Empty
MesajSubiect: Perle de elevi   Perle de elevi I_icon_minitimeMier 19 Aug 2009, 17:16

Momentan nu imi aduc aminte. Le voi scrie la timpul potrivit. Pana atunci, postati voi cateva.


Ultima editare efectuata de catre g3oRgY in Mier 30 Sept 2009, 16:58, editata de 1 ori
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
DjGabY
Nou venit
DjGabY


Varsta : 30
masculin Berbec Numarul mesajelor : 45

Perle de elevi Empty
MesajSubiect: Re: Perle de elevi   Perle de elevi I_icon_minitimeSam 12 Sept 2009, 20:17

Acum nu mai stiu dar iata o perla zisa de un elev la chiosc laughing...: Saru'-mana dati-mi o apa la 12 mii (1.20 lei) da cat costa ?? rolling on the floor
Sus In jos
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Perle de elevi Empty
MesajSubiect: Re: Perle de elevi   Perle de elevi I_icon_minitimeVin 25 Sept 2009, 01:38

Eram azi la scoala (24.09.09) la ora de fizica. Profu a intrebat: "Ce fel de grade mai stiti in afara de cele Celsius?", dar, de acolo, o colega spune: "Frenchenstain", in loc de "fahrenheit", deci... in secunda 2, toti eram sub banci ca nu mai puteam de ras. laughing laughing laughing laughing laughing rolling on the floor
Acum in coleg la aceeasi ora: "Domn' profesor! Veniti sa va arat ceva?", Profu: "Imediat!" laughing hee hee
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
Cocolino
Grupa mica
Cocolino


Varsta : 29
feminin Varsator Numarul mesajelor : 132

Perle de elevi Empty
MesajSubiect: Re: Perle de elevi   Perle de elevi I_icon_minitimeJoi 29 Oct 2009, 03:23

Acum imi aduc aminte doar una singura la ora de romana(culmea si cu diriga) big grin
Deci eram in ora de romana.....citeam tema,la care trebuia sa scriem forma din latina la niste cuvinte romanesti happy..bun.....ridica profa o colega de-a noastra...spune fata noastra 4-5 cuvinte si se opreste pt ca incepuse profa sa ne explice ceva...termina profa de explicat...si ii zice "bine,mai departe"......urma cuvantul "foc" la care colega foarte sigura spune"Floc " laughing.....in urmatoarele 3 secunde toata clasa era pe jos de ras si rosie la fata..pana si diriga radea....laughing
Sus In jos
Nepotu90
Nou venit
Nepotu90


Varsta : 34
masculin Varsator Numarul mesajelor : 10

Perle de elevi Empty
MesajSubiect: Re: Perle de elevi   Perle de elevi I_icon_minitimeJoi 19 Noi 2009, 03:39

cateva perle care le spun profesorii la ore happy

-Voi sunteti 29 de cretini, eu sunt unul singur !
-Ia iesi la tabla si hai s-o facem impreuna!
-Ba, si daca sunteti imbecili si n-aveti tinere de minte, luati-va dracu' un carnetel si notati in el. Uite: eu am vreo doua...
-V-am jignit eu vreodata, tampitilor!
Sus In jos
Cocolino
Grupa mica
Cocolino


Varsta : 29
feminin Varsator Numarul mesajelor : 132

Perle de elevi Empty
MesajSubiect: Re: Perle de elevi   Perle de elevi I_icon_minitimeSam 23 Ian 2010, 03:34

Profu' de fizica:Copii voi de ce nu purtati uniforma?
Clasa:Pentru ca suntem in pas cu moda!laughing
Profu':Aaaaa....voi sunteti 'Faşon' hee hee
Sus In jos
Joker 3
Nou venit



Varsta : 29
masculin Taur Numarul mesajelor : 24

Perle de elevi Empty
MesajSubiect: Re: Perle de elevi   Perle de elevi I_icon_minitimeSam 23 Ian 2010, 05:25

mda ...perle nu prea stiu....da intamplari am o droaie:)))


De ex: mergeam la magazin cu ink 3 colegi si l-am impins pe unul in tufe...si se ridica ala desilat tot...si se ia de alt coleg k dc lo impins:))rolling on the floor muream de ras...mai k nu s-au batut:)))


Sau odata ne-a prins directorul scolii cnd il bateam pe unu in curtea scolii....eram cam prin cls a 5-a...saream cu picioarele pe ala...noi eram 8 si el singur:))rolling on the floor



Si odata i-am spus la profa de romana k i buna de aruncat la gunoi:-j:-j eu i-am zis adevarul da ea ce sa stie...mi-a dat 2:-@in fine:-j


Cea mai tare faza a fost knd tot pe profa de romana de mai sus am asteptat-o cu coroana pt morti pe catedra:))rolling on the floor
Sus In jos
http://www.spune-tot.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Perle de elevi Empty
MesajSubiect: Re: Perle de elevi   Perle de elevi I_icon_minitime

Sus In jos
 
Perle de elevi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» perle
» Perle de profi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Babaci, profi naspa & materii misto :: Colegi-
Mergi direct la: