Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cele mai nasoale faze cu profi

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Cele mai nasoale faze cu profi Empty
MesajSubiect: Cele mai nasoale faze cu profi   Cele mai nasoale faze cu profi I_icon_minitimeDum 09 Aug 2009, 21:46

Eram in clasa a VII-a la ora de sport. Jucasem handbal si pierdusem, de ciuda am dat un sut in mingea de handbal si s-a lovit de tavanul salii de sport. Evident ca profu m-a vazut si mi-a dat una peste cap. Auu! Atunci m-am enervat si mai tare si i-am zis vreo doua profesorului. Nu l-am injurat, doar l-am amenintat.
Daca imi mai amintesc, am sa va mai spun.

Voi?


Ultima editare efectuata de catre g3oRgY in Joi 01 Oct 2009, 15:35, editata de 1 ori
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
Cocolino
Grupa mica
Cocolino


Varsta : 29
feminin Varsator Numarul mesajelor : 132

Cele mai nasoale faze cu profi Empty
MesajSubiect: Re: Cele mai nasoale faze cu profi   Cele mai nasoale faze cu profi I_icon_minitimeLun 31 Aug 2009, 23:15

Anul Trecu ..iesisem de la ora de biologie cu fetele in curtea scolii pe gardulet....trece profa de muzica.... eu logic cum sunt mai sarita dupa fix rolling on the floor nu am vazut-o....toate fetele "buna ziua"....atunci m-am speriat ,nu stiu de ce, si intr-o fractiune de secunda ma vezi "sar`mana".....Toate fetele au inceput sa rada de mine si mai ales baietii aia mai mari care au trecut pe acolo blushing!
Sus In jos
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Cele mai nasoale faze cu profi Empty
MesajSubiect: Re: Cele mai nasoale faze cu profi   Cele mai nasoale faze cu profi I_icon_minitimeMar 01 Sept 2009, 02:44

CoKwTzZa a scris:
Anul Trecu ..iesisem de la ora de biologie cu fetele in curtea scolii pe gardulet....trece profa de muzica.... eu logic cum sunt mai sarita dupa fix rolling on the floor nu am vazut-o....toate fetele "buna ziua"....atunci m-am speriat ,nu stiu de ce, si intr-o fractiune de secunda ma vezi "sar`mana".....Toate fetele au inceput sa rada de mine si mai ales baietii aia mai mari care au trecut pe acolo blushing!
laughing laughing laughing laughing laughing Si mie mi s-a intamplat laughing laughing
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
EU gen:x
Nou venit
EU gen:x


Varsta : 25
Fecioara Numarul mesajelor : 33

Cele mai nasoale faze cu profi Empty
MesajSubiect: Mort de beat la ora   Cele mai nasoale faze cu profi I_icon_minitimeVin 03 Dec 2010, 16:48

Tot asa cu profu de sport si la mine.Am un betivan care a venit iarna trecuta la ora mort de beat"copii nu mai faceti nici-o incalzire fetele pleaca si baietii joaca fotbal pana isi rup picioarele"dar asta nu e asa important.Deci eream acolo si am apostat o mine si o cola cand un idvid(profu) vine la mine si imi da mare capac dami tiuie si ma juleste.Intr-un final incepem sa ne certam si ultima replica a dm profesor a fost"Ho Bah!Ca nu team omorat ce sa iti fac daca nu stii de gluma"Dati-va cu parerea despre profu mea.
Sus In jos
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Cele mai nasoale faze cu profi Empty
MesajSubiect: Re: Cele mai nasoale faze cu profi   Cele mai nasoale faze cu profi I_icon_minitimeVin 03 Dec 2010, 17:07

EU gen:x a scris:
Tot asa cu profu de sport si la mine.Am un betivan care a venit iarna trecuta la ora mort de beat"copii nu mai faceti nici-o incalzire fetele pleaca si baietii joaca fotbal pana isi rup picioarele"dar asta nu e asa important.Deci eream acolo si am apostat o mine si o cola cand un idvid(profu) vine la mine si imi da mare capac dami tiuie si ma juleste.Intr-un final incepem sa ne certam si ultima replica a dm profesor a fost"Ho Bah!Ca nu team omorat ce sa iti fac daca nu stii de gluma"Dati-va cu parerea despre profu mea.

Un mare bou! laughing laughing
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cele mai nasoale faze cu profi Empty
MesajSubiect: Re: Cele mai nasoale faze cu profi   Cele mai nasoale faze cu profi I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cele mai nasoale faze cu profi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Spaga pentru profi
» Confiscarea obiectelor personale de catre profi
» Cele mai grele 5 intrebari
» Perle de profi
» Profi de treaba

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Babaci, profi naspa & materii misto :: Profi naspa-
Mergi direct la: