Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Calatoria unei tarancute la Paris

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Cocolino
Grupa mica
Cocolino


Varsta : 29
feminin Varsator Numarul mesajelor : 132

Calatoria unei tarancute la Paris Empty
MesajSubiect: Calatoria unei tarancute la Paris   Calatoria unei tarancute la Paris I_icon_minitimeMier 27 Ian 2010, 04:09

Genul:Actiune
Acest articol se interzice minorilor laughing[eu majora laughing]
Calatoria unei tarancute la Paris

Pentru ca studiile sale daduse gres in Danesa,o comuna neinsemnata din Romania,tarancuta Danuta a plecat la Paris.
Pe drum a cunoscut un barbat cu o tona de muschi .Aceasta a cazut prada farmecelor lui si i s-a daruit trup si suflet laughing.
Acesta s-a urcat peste ea si din cauza muschilor fetei i-au iesit 'matele' laughing.Bineinteles ca si fata a incercat sa se opuna dar acesta si-o bagase in ea laughing :-".
Deodata fata scoate un pumnal si ii taie testiculele laughing.Acasta fuge dar politia Franceza o prinde la turnul Eiffel.
Danutza ramana la inchisoare toate viata si devine cea mai de temut criminala si neterminandu-si studiile dorite.
Sus In jos
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Calatoria unei tarancute la Paris Empty
MesajSubiect: Re: Calatoria unei tarancute la Paris   Calatoria unei tarancute la Paris I_icon_minitimeMier 27 Ian 2010, 04:42

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor cred ca am facut pe mine de ras rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
Cocolino
Grupa mica
Cocolino


Varsta : 29
feminin Varsator Numarul mesajelor : 132

Calatoria unei tarancute la Paris Empty
MesajSubiect: Re: Calatoria unei tarancute la Paris   Calatoria unei tarancute la Paris I_icon_minitimeLun 01 Feb 2010, 20:14

g3oRgY a scris:
rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor cred ca am facut pe mine de ras rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
A 2-a oara laughing love struck
Sus In jos
Bzzu`
Nou venit
Bzzu`


Varsta : 32
feminin Berbec Numarul mesajelor : 33

Calatoria unei tarancute la Paris Empty
MesajSubiect: Re: Calatoria unei tarancute la Paris   Calatoria unei tarancute la Paris I_icon_minitimeMier 10 Mar 2010, 04:24

dude laughing ce imaginatie ai laughing
Sus In jos
Cocain
Nou venit
Cocain


Varsta : 31
masculin Balanta Numarul mesajelor : 22

Calatoria unei tarancute la Paris Empty
MesajSubiect: Re: Calatoria unei tarancute la Paris   Calatoria unei tarancute la Paris I_icon_minitimeLun 10 Mai 2010, 15:48

OmFG laughingrolling on the floor)
Sus In jos
Cocolino
Grupa mica
Cocolino


Varsta : 29
feminin Varsator Numarul mesajelor : 132

Calatoria unei tarancute la Paris Empty
MesajSubiect: Re: Calatoria unei tarancute la Paris   Calatoria unei tarancute la Paris I_icon_minitimeSam 17 Iul 2010, 20:59

Stiu..doar una e Coco laughing love struck
Sus In jos
Continut sponsorizat





Calatoria unei tarancute la Paris Empty
MesajSubiect: Re: Calatoria unei tarancute la Paris   Calatoria unei tarancute la Paris I_icon_minitime

Sus In jos
 
Calatoria unei tarancute la Paris
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ziua ideala a unei femei
» Jurnalul unei femei casatorite
» Secretele unei casnicii reusite
» Povestea de dragoste a unei fete neajutorate!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Diverse :: Creati !-
Mergi direct la: