Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Secretele unei casnicii reusite

In jos 
AutorMesaj
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Secretele unei casnicii reusite Empty
MesajSubiect: Secretele unei casnicii reusite   Secretele unei casnicii reusite I_icon_minitimeVin 09 Oct 2009, 05:01

Sotia mea si cu mine cunoastem secretul pentru a mentine o casatorie solida:
1. De doua ori pe saptamana mergem intr-un restaurant dragut, bem vin, mancare buna si companie... ea merge marti, eu vineri. laughing
2. Dormim in paturi separate, eu la Milano, ea la Genova.
3. O duc peste tot, dar ea reuseste mereu sa gaseasca drumul inapoi.
4. Am intrebat-o unde vrea sa mearga pentru aniversarea casatoriei si mi-a raspuns: "Intr-un loc unde nu am mai fost demult". I-am sugerat bucataria. laughing
5. Ne tinem de mana mereu. Daca nu o fac, incepe sa cheltuiasca. rolling on the floor
6. Are un robot de bucatarie electric, un storcator electric, un prajitor electric si zice ca sunt prea multe in casa, nu are loc de ele unde sa stea. Asa ca i-am cumparat un scaun electric. rolling on the floor)))
7. Mi-a spus ca masina nu merge, ca are apa in carburator. Am intrebat unde e masina: "In lac!". laughing
8. A facut o masca de argila. Pentru doua zile a fost frumoasa foc. Apoi si-a spalat masca de pe fata. hee hee
9. A urmarit camionul de gunoi, urland dupa el: "Sunt in intarziere pentru gunoi? Soferul a raspuns: "Nu, salta inauntru!"
10. Aminteste-ti mereu, casatoria e prima cauza a divortului. (Corect!laughing)
11. Nu am vorbit cu sotia mea de 11 luni. Nu indrazneam sa o intrerup. rolling on the floor))
12. Ultima cearta a fost din cauza mea. A intrebat "Ce e pe televizor?", iar eu am raspuns: "Praf". laughing
13. La inceput, Dumnezeu a creat pamantul si s-a odihnit. Apoi a creat barbatul si s-a odihnit. Apoi a creat femeia. Si nici barbatul, nici Dumnezeu nu s-au mai odihnit niciodata si nici nu o vor mai face in vecii vecilor... Amin?
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
 
Secretele unei casnicii reusite
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jurnalul unei femei casatorite
» Calatoria unei tarancute la Paris
» Ziua ideala a unei femei
» Povestea de dragoste a unei fete neajutorate!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Diverse :: Razboiul dintre sexe-
Mergi direct la: