Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Desene animate preferate

In jos 
+2
Cocolino
Tourniquet
6 participanți
AutorMesaj
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Desene animate preferate Empty
MesajSubiect: Desene animate preferate   Desene animate preferate I_icon_minitimeMar 01 Sept 2009, 13:42

Pentru cei care inca se mai uita. Eu ma uit, si nu imi e rusine sa o spun! tongue. Fac o lista cu desenele mele preferate, chiar daca se mai difuzeaza happy sau nu sad

Viata cu Louie, Ed, Edd'n Eddy (astia-s stupizi laughing ), Negrele Aventuri Ale Lu Bylly si Mandy, Foster's Home For Imaginary Friends, Gemenii Cramp, Ce-i cu Andy love struck, Hannah Montana, Phineas And Ferb hai ca ma opresc aici ca ma apuca a doua zi. Mamaaa da' cate sunt nailbiting


Ultima editare efectuata de catre g3oRgY in Joi 01 Oct 2009, 15:21, editata de 4 ori
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
Cocolino
Grupa mica
Cocolino


Varsta : 29
feminin Varsator Numarul mesajelor : 132

Desene animate preferate Empty
MesajSubiect: Re: Desene animate preferate   Desene animate preferate I_icon_minitimeMar 01 Sept 2009, 19:50

H2O,Spioanele,Hannah Montana,Ce-i cu Andy,Jhonny Test,Kim Possible,Phineas And Ferb,



Etc ca daca mai scriu multe ma fac de ras rolling on the floor (nu ca nu m-am facut deja...) ..blushing
Sus In jos
Maria
Incepator
Maria


Varsta : 27
feminin Rac Numarul mesajelor : 91

Desene animate preferate Empty
MesajSubiect: Re: Desene animate preferate   Desene animate preferate I_icon_minitimeMar 01 Sept 2009, 21:53

Totally Spies.Hannah Montana.Ce-i cu Andy?.Phineas and Ferb.H2o.High School Musical.Camp Rock.Kim Possible.Scooby Doo..gata worried
Sus In jos
Smartly
Nou venit
Smartly


Varsta : 33
masculin Capricorn Numarul mesajelor : 30

Desene animate preferate Empty
MesajSubiect: Re: Desene animate preferate   Desene animate preferate I_icon_minitimeMar 01 Sept 2009, 22:05

Tom and Jerry big grin şi Familia Adams (când se difuzau...)
Sus In jos
Ripper
Nou venit
Ripper


masculin Numarul mesajelor : 35

Desene animate preferate Empty
MesajSubiect: Re: Desene animate preferate   Desene animate preferate I_icon_minitimeMier 02 Sept 2009, 00:23

love struck south park love struck
Sus In jos
http://tortelini.wordpress.com
Coldice
Incepator
Coldice


masculin Numarul mesajelor : 53

Desene animate preferate Empty
MesajSubiect: Re: Desene animate preferate   Desene animate preferate I_icon_minitimeJoi 03 Sept 2009, 01:15

South park -
Omg they killed kenny laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Desene animate preferate Empty
MesajSubiect: Re: Desene animate preferate   Desene animate preferate I_icon_minitime

Sus In jos
 
Desene animate preferate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Versuri preferate
» Citate preferate din filme

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Muzica / Filme :: Filme-
Mergi direct la: