Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cel mai antipatic coleg

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Cel mai antipatic coleg Empty
MesajSubiect: Cel mai antipatic coleg   Cel mai antipatic coleg I_icon_minitimeMar 01 Sept 2009, 12:21

E vreunul in clasa pe care iti vine (cateodata) sa-l strangi de gat? Cu ce te scoate din sarite?


Ultima editare efectuata de catre g3oRgY in Mier 30 Sept 2009, 16:59, editata de 1 ori
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
DjGabY
Nou venit
DjGabY


Varsta : 30
masculin Berbec Numarul mesajelor : 45

Cel mai antipatic coleg Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai antipatic coleg   Cel mai antipatic coleg I_icon_minitimeSam 12 Sept 2009, 20:08

Este una angry angry....!...Nu-mi adu aminte de ea. Pai de ce ?? laughing Ne-am saturat de figurile si fitzele ei.
Sus In jos
Cocolino
Grupa mica
Cocolino


Varsta : 29
feminin Varsator Numarul mesajelor : 132

Cel mai antipatic coleg Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai antipatic coleg   Cel mai antipatic coleg I_icon_minitimeJoi 29 Oct 2009, 03:40

Sunt si la mine in clasa putini...mai multi big grin
Sus In jos
Maria
Incepator
Maria


Varsta : 27
feminin Rac Numarul mesajelor : 91

Cel mai antipatic coleg Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai antipatic coleg   Cel mai antipatic coleg I_icon_minitimeJoi 05 Noi 2009, 02:16

Sunt multi!!Dar in cap e unu:)) unu ....care nu spune la nimeni la lucrari laughing
Alin il cheama!Nu il suport laughing
Sus In jos
Arkonsys
Nou venit



masculin Numarul mesajelor : 23

Cel mai antipatic coleg Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai antipatic coleg   Cel mai antipatic coleg I_icon_minitimeSam 03 Apr 2010, 19:19

Ma enerveaza cam toti, mai ales cand se dau in figuri ca stiu mai multa romana de cat mn, imd cand gresesc un cuv incep sa ma corecteze, nici nu inteleg ce e asa "fain" sa vb corect si fara greseli, sincer mie imi place big grin...am din cauza asta mai mult succes la orice tongue
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cel mai antipatic coleg Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai antipatic coleg   Cel mai antipatic coleg I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cel mai antipatic coleg
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Babaci, profi naspa & materii misto :: Colegi-
Mergi direct la: