Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor

In jos 
+4
Maria
puiu
Cocolino
Tourniquet
8 participanți
AutorMesaj
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor Empty
MesajSubiect: Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor   Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor I_icon_minitimeDum 09 Aug 2009, 21:56

Clar!!!! Sustin sus si tare!!! In Liceul Teoretic "Tudor Vladimirescu", Draganesti-Olt cea mai nasparlie profesoara preda istoria!!! Si se numeste... ma abtin, credeti-ma! Cine e din zona cunoaste!!! Acest cadru didactic preda la clasele IX-XII si este una dintre profesoarele care te face sa urasti materia prin simplu fapt ca vine la ora. Wai, nu o suport pe femeia aia! Nu te mai scoate din 3-4 si 5. Ne strica toata buna dispozitie! E ingrozitor! give head wall


Ultima editare efectuata de catre g3oRgY in Joi 01 Oct 2009, 15:33, editata de 2 ori
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
Cocolino
Grupa mica
Cocolino


Varsta : 29
feminin Varsator Numarul mesajelor : 132

Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor   Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor I_icon_minitimeJoi 20 Aug 2009, 18:59

Aia de istorie.....angry..bagamia`si ceva in ea ..o urasc....
Aia de franceza ....angry....imi vine s.o omor ...angry
Aia de biologie.....angry....


....

Etc....

Mai zic da nu.mi mai vin in mine big grin
Sus In jos
puiu
Nou venit



Varsta : 34
masculin Rac Numarul mesajelor : 5

Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor   Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor I_icon_minitimeVin 21 Aug 2009, 03:17

mie de toti imi placea...pe toti(profesorii) ii iubeam in liceu(mai ales pe colege jijijiji)...mai ales ca mergeam in vizita la scoala...si treceam clasa si asha....
Sus In jos
Maria
Incepator
Maria


Varsta : 27
feminin Rac Numarul mesajelor : 91

Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor   Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor I_icon_minitimeMier 02 Sept 2009, 23:38

Aia de fizica angry happy..teroare

Ala de sport nailbiting

Aia de engleza happy
Sus In jos
mARinUTza
Nou venit



Numarul mesajelor : 12

Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor Empty
MesajSubiect: Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor   Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor I_icon_minitimeVin 25 Sept 2009, 15:17

aveti dreptate fetelor sad
yo o mai adaug p aia de englez angry
Sus In jos
EU gen:x
Nou venit
EU gen:x


Varsta : 25
Fecioara Numarul mesajelor : 33

Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor Empty
MesajSubiect: Naspa profesoara   Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor I_icon_minitimeVin 03 Dec 2010, 16:52

A mea de engleza ma dispera am la ea un 5 ca nu m-am mai dus la meditatie
Sus In jos
Vandalizze
Nou venit



Varsta : 30
Rac Numarul mesajelor : 1

Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor   Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor I_icon_minitimeJoi 14 Apr 2011, 02:27

profu de istorie.. din clasa a 9-a facem cu el suntem in a 11-a si in acesti ani a dat un singur 9 in rest note mai mari de 7 nu i scrie pixu:|
profu de modul 10 si modul 5 : ne predau foarte mult si nu stiu cand se mai opreasca..noroc ca e doar 50min ora si nu mai au timp sa predea in continuare
profu de sport : da notele la fete pe ochi frumosi.. unele fete nu fac sport decat de 2-3 ori pe semestru dau 1 norma si le da 3 de 10 si le incheie cu 10 si noi care facem ne da 8-9 si 10 nu zic dar tre sa dam toate normele sa facem tot timpu sport el scade din nota pe care o iei la norma atatea puncte cate abs ai la el
Sus In jos
Rexy Devil ♂ ™
Grupa mica
Rexy Devil ♂ ™


Varsta : 31
masculin Fecioara Numarul mesajelor : 122

Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor   Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor I_icon_minitimeMar 05 Feb 2013, 19:01

Hossu Monica
de „Ecuatii diferentiale si cu derivate partiale”
preda la Universitatea Lucian Blaga din Sibiu
Sus In jos
http://demon.wgz.ro
Continut sponsorizat





Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor   Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cea mai naspa materie predata de cel mai naspet profesor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Babaci, profi naspa & materii misto :: Profi naspa-
Mergi direct la: