Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Banc cu dRacu :)) =))

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Maria
Incepator
Maria


Varsta : 27
feminin Rac Numarul mesajelor : 91

Banc cu dRacu :)) =)) Empty
MesajSubiect: Banc cu dRacu :)) =))   Banc cu dRacu :)) =)) I_icon_minitimeMar 18 Aug 2009, 00:11

Intr'o zi , se hotaraste dracu sa se insoare...coboara pe Pamant ca sa gaseasca si el o nevasta...se uita el peste tot, nu ii place nimik laughing devil ..Apoi , intreaba pe un om cn e cel mai intelept om din sat..pentru a'l putea sfatui...onul il trm la o baba..care locuia la marginea satului..se spunea ca e cea mai inteleapta.. laughing tongue ..Se duce dracu..o intreaba pe baba si baba ii zice: " Dracule, te duci la scoala,si stai pe scarile scolii afara... tongue ..Cand vezi ca iese fetele incepi sa fluieri..Cele care intorc capul inseamna ca's curve..deci sa nu te uiti in ochii lor si sa pleci capul..iar celecare nu se uite cand fluieri sunt fete cuminti..una ca acele fete sa alegi ca sa'ti fie mireasa lol! ...Si dracu pleaca...A doua zi ,sta pe scarile scolii...ies 7 fete..dracu fluiera..toate intorc capul..intoarce rpd si dracu capul...mai trec inca 8..fluiera iar dracu...iar intorc toate capul..apoi din scl iese o fata cu ghiozdan, cu multe cartii...cu ochelarii...fluiera dracu o data. nimic...fluiera iar..nimic..fluiera iar ..nimic..Apoi dracu isi da seama ca ea e aleasa .. laughing ...si se duce cu ea in iad laughing ...Deci morala fetelor: "FITI CURVE CA SA NU VA IA DRACU " ..imi place bancu ...acum sa vad parerea voastra laughing big grin
Sus In jos
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Banc cu dRacu :)) =)) Empty
MesajSubiect: Re: Banc cu dRacu :)) =))   Banc cu dRacu :)) =)) I_icon_minitimeMar 18 Aug 2009, 00:55

laughing laughing laughing laughing laughing


Ultima editare efectuata de catre g3oRgY in Mier 30 Sept 2009, 16:50, editata de 2 ori
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
Cocolino
Grupa mica
Cocolino


Varsta : 29
feminin Varsator Numarul mesajelor : 132

Banc cu dRacu :)) =)) Empty
MesajSubiect: Re: Banc cu dRacu :)) =))   Banc cu dRacu :)) =)) I_icon_minitimeMar 18 Aug 2009, 20:07

lol! Il stiu si eu de la un baiat blushing


Tare...Mai ales morala laughing

FEtelor fiti curve k va ia draq laughing!!
Sus In jos
EU gen:x
Nou venit
EU gen:x


Varsta : 25
Fecioara Numarul mesajelor : 33

Banc cu dRacu :)) =)) Empty
MesajSubiect: Re: Banc cu dRacu :)) =))   Banc cu dRacu :)) =)) I_icon_minitimeJoi 13 Ian 2011, 04:04

happy)Belea
Sus In jos
Continut sponsorizat





Banc cu dRacu :)) =)) Empty
MesajSubiect: Re: Banc cu dRacu :)) =))   Banc cu dRacu :)) =)) I_icon_minitime

Sus In jos
 
Banc cu dRacu :)) =))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Chestii serioase, nu gluma... :: Bancuri-
Mergi direct la: