Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cum refuză femeile ?

In jos 
AutorMesaj
Rexy Devil ♂ ™
Grupa mica
Rexy Devil ♂ ™


Varsta : 31
masculin Fecioara Numarul mesajelor : 122

Cum refuză femeile ? Empty
MesajSubiect: Cum refuză femeile ?   Cum refuză femeile ? I_icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 22:50


“Stii, esti ca un frate pentru mine!” - Nu m-as culca cu tine nici intr-o suta de ani
.
“Intotdeauna mi-am dorit un iubit mai apropiat ca virsta.” - Tataie, esti prea batrin pentru mine, ce nu intelegi?
“Viata mea e si asa destul de complicata acum. Nu-mi doresc o relatie, ci vreau sa-mi limpezesc gandurile.” - De fapt, am pus ochii pe cineva si vreau sa ma lasi dracului in pace!
“Nu obisnuiesc sa ma intilnesc cu colegi de birou, mi-am facut un principiu de viata din asta.” - Adevarul e ca nu m-as intalni cu tine nici daca ai fi Brad Pitt.
“Am deja un iubit.” - As vrea eu... Ma rog, nu sunt singura, am un catzel pe nume Nero.
“Nu esti tu de vina; eu am o problema, nu te supara...” - Aiurea - tu esti ciudat, nu eu.
“Deocamdata ma concentrez asupra carierei, n-am timp si pentru o relatie.” - Chiar si salariul meu minim pe economie e mai interesant decat o intilnire cu tine.
“Hai sa fim doar prieteni.” -Din cand in cand, mi-as dori sa fii prin preajma cand n-am cui sa povestesc despre tipul cu care fac sex.
“M-am gandit si am ajuns la concluzia ca nu putem fi impreuna. Pur si simplu nu ne potrivim, suntem firi diferite.” - Bai prapaditule, tu te-ai uitat in oglinda? Tu chiar crezi ca m-as uita la tine?!
“Esti foarte dragut, cand o sa am mai mult timp, am sa te caut sa iesim impreuna.” - Da, da, asteapta sa te sun, cam pe la Sf. Asteapta… adica in urmatoarea duminica dupa Pastele Cailor
Sus In jos
http://demon.wgz.ro
 
Cum refuză femeile ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» De ce barbatii vor sex si femeile dragoste
» Ce-si doresc femeile de la barbati...
» Ce spun femeile surprinse asupra faptului?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Ce simti? Ce s-o mai lungim; sex cu si fara declaratii :: Dragoste si Sex-
Mergi direct la: