Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Replici ceausiste

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Replici ceausiste Empty
MesajSubiect: Replici ceausiste   Replici ceausiste I_icon_minitimeLun 10 Aug 2009, 18:47

Aveti parinti care spun tot timpul replici de genu': "Stai in casa mea, faci cum zic eu!", "Ce atata vorba la tel, crezi ca lucrez la Cosmote?", "Dupa 18 ani iti dau voie la discoteca", "Nu ca nu vrei, nu poti!"
Of, vai de copiii care nu asculta de parinti. Eu am noroc, am un frate mai mare ca mine care ma ajuta, din cand in cand, si am reusit sa le schimb, cat de cat, mentalitatea alor mei.
Dar voi, cum stati cu babacii?


Ultima editare efectuata de catre g3oRgY in Joi 01 Oct 2009, 15:28, editata de 1 ori
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
Cocolino
Grupa mica
Cocolino


Varsta : 29
feminin Varsator Numarul mesajelor : 132

Replici ceausiste Empty
MesajSubiect: Re: Replici ceausiste   Replici ceausiste I_icon_minitimeMar 18 Aug 2009, 22:00

Sunt satule de dastea :-& ....

Abia astepta sa fac 18 ani whew!
Sus In jos
sorin
Nou venit
sorin


Varsta : 33
masculin Fecioara Numarul mesajelor : 2

Replici ceausiste Empty
MesajSubiect: Re: Replici ceausiste   Replici ceausiste I_icon_minitimeVin 21 Aug 2009, 20:11

eee lasa ca eu am 19 ani,si ma turbeaza la cap,inka la varsta asta,dar am norocu,ca atunci cand mi se rupe pu.... ies unde vreau,plec din casa,fara sa ami spune nimeni nimik,decat sa stausa macert,sa ma auda un cartier intreg.....mama masi,la parinti de azi,leau intrat sistemu comunism in sangeeeee,deaia ne rup quai... nouaaa...
Sus In jos
Coldice
Incepator
Coldice


masculin Numarul mesajelor : 53

Replici ceausiste Empty
MesajSubiect: Re: Replici ceausiste   Replici ceausiste I_icon_minitimeJoi 03 Sept 2009, 00:35

CoKwTzZa a scris:
Sunt satule de dastea :-& ....

Abia astepta sa fac 18 ani whew!


Nici tu nu ai fost in discoteca happy?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Replici ceausiste Empty
MesajSubiect: Re: Replici ceausiste   Replici ceausiste I_icon_minitime

Sus In jos
 
Replici ceausiste
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Babaci, profi naspa & materii misto :: Parintii-
Mergi direct la: