Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce faci cand au idei fixe?

In jos 
+2
Coldice
Tourniquet
6 participanți
AutorMesaj
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Ce faci cand au idei fixe? Empty
MesajSubiect: Ce faci cand au idei fixe?   Ce faci cand au idei fixe? I_icon_minitimeLun 10 Aug 2009, 06:25

Maica-mea ar fi o persoana de treaba daca n-ar avea cateva idei fixe. Cea mai fixa dintre toate e ca "nu ai voie la discoteca pana nu implinesti 18 ani". Motiv pt care eu n-am fost niciodata la o discoteca (ba da! dar fara stirea ei). Si daca as merge nu m-as duce la discoteca din oras. Sunt multe scandaluri. Ar mai fii o modalitate sa o conving sa merg. Numai daca e de acord sa mearga si fratele meu + o gasca mare de fete si baieti. Si inca mai exista o mica problema, transportul straight face Cu toate conditiile astea, tot n-am reusit sa ajungem cu totii pentru ca mama s-a gandit la toate. Stie ca nu avem amici de incredere care sa aibe permis, deci, totul e in favoarea ei. Ah!
Si ar mai exista una, cea cu "nu e voie cu animalele in casa" fapt pentru care mama imi ducea, de fiecare data, cainele la tara crying
Voi cum va descurcati cu ideile fixe?


Ultima editare efectuata de catre g3oRgY in Joi 01 Oct 2009, 15:28, editata de 2 ori
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
Coldice
Incepator
Coldice


masculin Numarul mesajelor : 53

Ce faci cand au idei fixe? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand au idei fixe?   Ce faci cand au idei fixe? I_icon_minitimeJoi 03 Sept 2009, 00:35

cea mai buna faza ca sa le scoti ideile astea din cap pleaca de acasa cateva zile dar sa nu le dai de stire
lasi telefonul acasa
si seara nu mai apari happy
stai la o prietena/ colega care sa nu o cunoasca maikta;
teai scos
o sa te lase si sa ai si catel si o sa te si ditrezi pe la o discoteca 2....
nu prea mult dupa ca iar ii vin ideile;
Mai rarut ca-i mai dragut happy
Sus In jos
Arkonsys
Nou venit



masculin Numarul mesajelor : 23

Ce faci cand au idei fixe? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand au idei fixe?   Ce faci cand au idei fixe? I_icon_minitimeSam 03 Apr 2010, 19:24

yo nu ii bag in seama, ma iau si plec si imi fac de cap, daca ma cearta asta este, nu ii ascult si gata, ca doar ce naiba sa fac, sa stau si sa ascult de ei toata viatza? trebuie sa mai fac si eu ce vreau:D
Sus In jos
zoom
Incepator



feminin Numarul mesajelor : 65

Ce faci cand au idei fixe? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand au idei fixe?   Ce faci cand au idei fixe? I_icon_minitimeVin 04 Iun 2010, 02:55

Ce faci cand au idei fixe? thinking

Iti "fabrici" si tu cateva, care evident vor fi total opuse fixurilor lor, si uite asa se ajunge la conflictul intre generatii, cica. .....

Pe mine stiti ce ma enerveaza cel mai rau? Ei stiu cel mai bine ce este bun pt mine. Eu nu stiu, eu n-am creier, deci mai bine fac cum zic ei. whistling
Sus In jos
nuallan
Nou venit



Numarul mesajelor : 21

Ce faci cand au idei fixe? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand au idei fixe?   Ce faci cand au idei fixe? I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 05:26

si eu faceam ca Arkonsys . adica nu imi pasa ca eram plecat pe ce stiu unde.. aveam telefonul la mine si daca ma sunau le raspundeam le ziceam unde sunt si asta era.. cea mai tare faza e cand a mutit mama.. aveam vreo 16 ani .. si cand m-a sunat i-am raspuns de la mare (eu stau in sibiu).
Bine acum nu zic sa faci chestii de genul.. mai ales ca esti fata. dar zic sa le incalci cuvantul o data, de doua ori si sa te intorci teafara acasa. ai sa vezi ca isi schimba conceptiile.. ideea e sa nu o faci chiar lata din prima,
Sus In jos
Rexy Devil ♂ ™
Grupa mica
Rexy Devil ♂ ™


Varsta : 31
masculin Fecioara Numarul mesajelor : 122

Ce faci cand au idei fixe? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand au idei fixe?   Ce faci cand au idei fixe? I_icon_minitimeMar 01 Mai 2012, 17:42

Bine spuneti voi...
Dar nu i-ati intalnit pe ai mei big grin , sunt atat de dulci... :-&
Fiecare are propriile sat idei ultra fixe rolling on the floor
Pe mama nu o inteleg sub nici o forma, uneori imi interzice anumite lucruri, alte ori ma pune sa le fac, iar cand imi este lumea mai draga si vrea de exemplu sa ies in oras ca atunci chiar am o intalnire sau orice care pentru mine conteaza, apare ea si strica totul. Iar faza cea mai tare, motivul suprem este: "Ca asa vreau eu" (ea)

Iar tata daca are vreun fix de moment... nici macar nu motiveaza de ce impune ceva si stiu ca nu am cum sa-l conving sau sa-l intorc.

Cele mai urate momente sunt acelea in care nu le place vreo fata cu care sunt si fac tot posibilul sa ma desparta de respectiva sad Ce-i drept le reuseste mereu, asta pentru ca pe niciuna nu o iubesc maxim big grin dar totusi, ca idee e groaznic. Ei vor o fata perfecta, dar nu stiu sa-mi defineasca perfectiunea .... pig

Groaznic, stiu! Sper sa primesc un glontz in cap cand am sa am copii si voi ajunge asa de...
Sus In jos
http://demon.wgz.ro
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Ce faci cand au idei fixe? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand au idei fixe?   Ce faci cand au idei fixe? I_icon_minitimeVin 11 Mai 2012, 17:27

laughing tragic mai!
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
Rexy Devil ♂ ™
Grupa mica
Rexy Devil ♂ ™


Varsta : 31
masculin Fecioara Numarul mesajelor : 122

Ce faci cand au idei fixe? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand au idei fixe?   Ce faci cand au idei fixe? I_icon_minitimeDum 13 Mai 2012, 19:46

Tourniquet.... de parca nu-i stii rolling on the floor
Sus In jos
http://demon.wgz.ro
Continut sponsorizat





Ce faci cand au idei fixe? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand au idei fixe?   Ce faci cand au idei fixe? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ce faci cand au idei fixe?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poze de pe cand eram pitici
» Noi idei pentru forum
» Idei pentru petrecerea timpului in doi
» Te-ai filma in timp ce faci sex?
» Cum faci o femeie/barbat fericit(a)?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Babaci, profi naspa & materii misto :: Parintii-
Mergi direct la: