Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce genuri de muzica ascultati?

In jos 
+7
Coldice
van
PoKeMoN
Justik
Maria
Cocolino
Tourniquet
11 participanți
AutorMesaj
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Ce genuri de muzica ascultati?   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeLun 17 Aug 2009, 23:49

Mie, spre exemplu', imi plac toate genurile, cu exceptia uneia.
Problema e ca daca te crezi atat de destept ar trebuii sa-ti dai seama cand sa le asculti, unde, dar mai depinde si de gasca cu care stai de zi de zi. Majoritatea oamenilor nu stiu cand sa le asculte de aceea am adus vorba aici
Genuri preferate de mine : house, hip-hop, dance, pop, r&b, rock, pop-rock, populara (doar la ocazie) si altele care or mai fii. Mentionez ca nu imi plac manelele.
Voi?


Ultima editare efectuata de catre g3oRgY in Joi 01 Oct 2009, 15:23, editata de 1 ori
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
Cocolino
Grupa mica
Cocolino


Varsta : 29
feminin Varsator Numarul mesajelor : 132

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce genuri de muzica ascultati?   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeMar 18 Aug 2009, 21:12

Hmmmm..thinking?

Orice...

Manele mai putin....si populara(la ocazii)....
Sus In jos
Maria
Incepator
Maria


Varsta : 27
feminin Rac Numarul mesajelor : 91

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce genuri de muzica ascultati?   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeMier 19 Aug 2009, 00:47

Aproape toate genurile..Si ascult muzica dupa dispozitie..Depinde de starea mea tongue...Nu-mi plac manele ...tongue


Imi place house..pop..dance..usoara..romaneasca..straina tongue big grin
Sus In jos
Justik
Nou venit
Justik


Varsta : 32
masculin Varsator Numarul mesajelor : 14

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce genuri de muzica ascultati?   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeMier 19 Aug 2009, 21:42

Ce sa spun sunt o fire mai calma deci nu prefer Rockul, dar merge ocazional cand esti beat crita si striga prieteni sa dai muzica mai tare laughing.
Ascult Trance, Progressive si Deep House.. aa si Dance .
Manele nu ascult, populara nici atat, clasica.... in caz de am probleme cu somnul.
Sus In jos
http://www.ecfteam.ro
PoKeMoN
Nou venit



Numarul mesajelor : 3

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce genuri de muzica ascultati?   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeVin 28 Aug 2009, 06:13

Poi ascult asa: Hip-hop, Trance, Electro, House, Minimal, Techno, Reggaeton. Si cam atat big grin
Sus In jos
van
Nou venit



Varsta : 34
masculin Varsator Numarul mesajelor : 38

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce genuri de muzica ascultati?   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeDum 30 Aug 2009, 20:22

Mai orice gen...Sa nu aud de manele k inebunesc angry cum sa asculti manele te poti suporta?
Sus In jos
Justik
Nou venit
Justik


Varsta : 32
masculin Varsator Numarul mesajelor : 14

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce genuri de muzica ascultati?   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeLun 31 Aug 2009, 20:21

Tourniquet a scris:
Mai orice gen...Sa nu aud de manele k inebunesc angry cum sa asculti manele te poti suporta?


Prietene o sa ajungi in situatia cand o sa fii la o nunta si dupa ora 00:00 cand se imbata majoritatea barbatilor o sa iti frigi talpile pe ritmuri raggaeton si copilul de haur. Eu nu zic ca nu imi plac manelele, nu am nimic cu genul muzical dar nu ascult. happy
Sus In jos
http://www.ecfteam.ro
Coldice
Incepator
Coldice


masculin Numarul mesajelor : 53

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce genuri de muzica ascultati?   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeJoi 03 Sept 2009, 00:12

My turn happy
Black & death metal love struck
SI restu la ocazii laughing
mai putin manele ^ populara ( doar la un majorat)+(care ma inveti sa joc populara? laughing] ^ deaia clasica = Hate them all!
Sus In jos
Coldice
Incepator
Coldice


masculin Numarul mesajelor : 53

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce genuri de muzica ascultati?   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeJoi 03 Sept 2009, 00:14

g3oRgY a scris:
Mie, spre exemplu', imi plac toate genurile, cu exceptia uneia.
Problema e ca daca te crezi atat de destept ar trebuii sa-ti dai seama cand sa le asculti, unde, dar mai depinde si de gasca cu care stai de zi de zi. Majoritatea oamenilor nu stiu cand sa le asculte de aceea am adus vorba aici
Genuri preferate de mine : house, hip-hop, dance, pop, r&b, rock, pop-rock, populara (doar la ocazie) si altele care or mai fii. Mentionez ca nu imi plac manelele.
Voi?


pai daca gasca mea e de pletosi cu chitara in spate ce sa fac?laughing sa o ard pe manele?tongue
Sus In jos
van
Nou venit



Varsta : 34
masculin Varsator Numarul mesajelor : 38

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeSam 05 Sept 2009, 18:34

Prietene o sa ajungi in situatia cand o sa fii la o nunta si dupa ora 00:00 cand se imbata majoritatea barbatilor o sa iti frigi talpile pe ritmuri raggaeton si copilul de haur. Eu nu zic ca nu imi plac manelele, nu am nimic cu genul muzical dar nu ascult.


1.Dk te imbeti pana l ora 00:00 e grav..no offence
2.Intre raggaeton si manea e diferenta de la trance l metal winking
3.Q toate k iau avertisment da nam putut s m abtin
Sus In jos
Justik
Nou venit
Justik


Varsta : 32
masculin Varsator Numarul mesajelor : 14

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce genuri de muzica ascultati?   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeMar 08 Sept 2009, 00:33

Tourniquet a scris:
Prietene o sa ajungi in situatia cand o sa fii la o nunta si dupa ora 00:00 cand se imbata majoritatea barbatilor o sa iti frigi talpile pe ritmuri raggaeton si copilul de haur. Eu nu zic ca nu imi plac manelele, nu am nimic cu genul muzical dar nu ascult.


1.Dk te imbeti pana l ora 00:00 e grav..no offence
2.Intre raggaeton si manea e diferenta de la trance l metal winking
3.Q toate k iau avertisment da nam putut s m abtin

1. Am zis DUPA nu pana in ora 00:00
2. Nu ma referisem la stilul latin raggaeton ci la cel scos de manelistii romani

Vrei sa arati ca stii sa critici? Aiurea.
Sus In jos
http://www.ecfteam.ro
Ripper
Nou venit
Ripper


masculin Numarul mesajelor : 35

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce genuri de muzica ascultati?   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeMar 08 Sept 2009, 16:16

asa cum ar zice majoritatea: nu suport manelele si populara
bn...dak sunt la o nunta sau petrecere, nu am ce face decat sa ma adaptez cu populara, iar cu manelele...ei bn, nu imi pasa,nu le ascult si nu ma adaptez la ele, plec de acolo
Sus In jos
http://tortelini.wordpress.com
van
Nou venit



Varsta : 34
masculin Varsator Numarul mesajelor : 38

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeMar 08 Sept 2009, 22:10

justik n critic p nimeni s n cred k are rost vb degeaba aici... vad k esti dn buc poate n auzim l o bere s mai stam d vb..

GG ripper suport winking
Sus In jos
DjGabY
Nou venit
DjGabY


Varsta : 30
masculin Berbec Numarul mesajelor : 45

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce genuri de muzica ascultati?   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeSam 12 Sept 2009, 20:29

De obicei ascult minimal,techno,house,hip-hop si mixurile pe care le fac. happylove struck
Sus In jos
AhmeD
Nou venit



Numarul mesajelor : 10

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce genuri de muzica ascultati?   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeVin 12 Mar 2010, 01:30

HardStyl3 Hardcore Muzica roM./Straina..
Sus In jos
Cocain
Nou venit
Cocain


Varsta : 31
masculin Balanta Numarul mesajelor : 22

Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce genuri de muzica ascultati?   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitimeMier 19 Mai 2010, 15:06

rap...hip-hop love struck
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce genuri de muzica ascultati? Empty
MesajSubiect: Re: Ce genuri de muzica ascultati?   Ce genuri de muzica ascultati? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ce genuri de muzica ascultati?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Muzica & Internetul
» Muzica trista
» Top muzica preferata
» MUZICA ROMANEASCA PENTRU TOTI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Muzica / Filme :: Despre muzica-
Mergi direct la: