Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Pozitii care le stiti dar nu le-ati incercat niciodata

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Joker 3
Nou venit



Varsta : 28
masculin Taur Numarul mesajelor : 24

Pozitii care le stiti dar nu le-ati incercat niciodata Empty
MesajSubiect: Pozitii care le stiti dar nu le-ati incercat niciodata   Pozitii care le stiti dar nu le-ati incercat niciodata I_icon_minitimeVin 22 Ian 2010, 04:21

Deci o pozitie care nu am incercat-o o fost 69:)) k mno...poate o incerk dar cu o virgina:-"tongue
Sus In jos
http://www.spune-tot.forumgratuit.ro
Arkonsys
Nou venit



masculin Numarul mesajelor : 23

Pozitii care le stiti dar nu le-ati incercat niciodata Empty
MesajSubiect: Re: Pozitii care le stiti dar nu le-ati incercat niciodata   Pozitii care le stiti dar nu le-ati incercat niciodata I_icon_minitimeDum 13 Iun 2010, 19:19

nici eu, ma pun sa o incerc zilele urmatoare cu iubita, sunt primul baiat din viata ei deci merge, mi-ar fi scarba daca as incerca cu una care e galeata, sau unde pestera a fost vizitata de nenumarate ori
Sus In jos
nuallan
Nou venit



Numarul mesajelor : 21

Pozitii care le stiti dar nu le-ati incercat niciodata Empty
MesajSubiect: Re: Pozitii care le stiti dar nu le-ati incercat niciodata   Pozitii care le stiti dar nu le-ati incercat niciodata I_icon_minitimeMier 29 Sept 2010, 05:44

nu stiu ce sa zic de voi dar e o pozitie faina.. prima data cand am incercat-o ei nu i-a prea placut pe motiv ca s-a simtit putin jignita (toate fetele au partea lor sensibila) dar dupa un timp chiar ea a sugerat-o ..

a si apropo... nu conteaza neaparat daca fata e virgina sau nu. atata timp cat nu incerci imediat dupa ce a fost o p straina pe la pestera n-ai treaba... a si igiena e la fel de importanta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pozitii care le stiti dar nu le-ati incercat niciodata Empty
MesajSubiect: Re: Pozitii care le stiti dar nu le-ati incercat niciodata   Pozitii care le stiti dar nu le-ati incercat niciodata I_icon_minitime

Sus In jos
 
Pozitii care le stiti dar nu le-ati incercat niciodata
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 5 pozitii pt Sarbatori
» Cea mai ciudata persoana cu care ai facut sex:>?
» Pozitii pentru spatii incomode.
» Pozitii sexuale noi pentru o penetrare cat mai adanca
» Filme la care ati ras de v-ati prapadit

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Ce simti? Ce s-o mai lungim; sex cu si fara declaratii :: Dragoste si Sex-
Mergi direct la: