Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Am o clasa infecta

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Am o clasa infecta Empty
MesajSubiect: Am o clasa infecta   Am o clasa infecta I_icon_minitimeMier 12 Aug 2009, 01:35

Clasa mea e infecta! time out Sunt doar cativa fosti colegi, care ii cunosc foarte bine si sunt ok din cap pana in picioare plus inca cativa colegi noi veniti care sunt super de treaba, restu sunt niste infecti, prosti, curve, mustacioase, pitice, slabe, grase, urate, zici ca e ZOO. Am o colega care din clasa I ne cunoastem, cu cat crestea cu atata devenea tot mai insuportabila, tzignita, scandalageoaica, batausa si incredibila de enervanta, care pur si simplu o urasc! Vorbeste mult, tare si prost, dar in fiecare zi nimeni nu o ia in seama. Vine langa cercul nostru de fete si incepe sa se laude cu actualul ei prieten, obiecte de valoare, pe unde va mai merge ea weekend-ul asta si multe, multe, dar multe altele. E absolut imposibila, nu se poate sa nu comenteze ea la fiecare chestie, e imbecila si nu o mai suport! Toata clasa ii sare in cap si se mai intreaba de ce nu o baga nimeni in seama si ca nu are prieteni adevarati + ca ii miroase gura laughing. E foarte cretina! at wits. end La voi cum e? Daca e asa ca la mine inseamna ca e epidemie laughing


Ultima editare efectuata de catre g3oRgY in Mier 30 Sept 2009, 16:58, editata de 2 ori
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
DjGabY
Nou venit
DjGabY


Varsta : 30
masculin Berbec Numarul mesajelor : 45

Am o clasa infecta Empty
MesajSubiect: Re: Am o clasa infecta   Am o clasa infecta I_icon_minitimeSam 26 Sept 2009, 00:59

credema la mine e mai rau laughingrolling on the floor...deci la noi sunt mai multi decat la tine (mai multi decaat fata aia) doamne nu e epidemie e cum zic astia acum "pandemie" aia cica se raspandeste mai repede rolling on the floor.
Sus In jos
Cocolino
Grupa mica
Cocolino


Varsta : 29
feminin Varsator Numarul mesajelor : 132

Am o clasa infecta Empty
MesajSubiect: Re: Am o clasa infecta   Am o clasa infecta I_icon_minitimeJoi 29 Oct 2009, 03:18

Am si eu unii colegi laughing..de zici ca a dat gripa porcina in ei laughing
Sus In jos
EU gen:x
Nou venit
EU gen:x


Varsta : 25
Fecioara Numarul mesajelor : 33

Am o clasa infecta Empty
MesajSubiect: Re: Am o clasa infecta   Am o clasa infecta I_icon_minitimeSam 11 Dec 2010, 03:28

Colegi din astia am de exemplu un baiat care din calasa | a fost nesimitit ,porc,idiot si porecla sa este "taranu".Intr-o zi a venit cu masa la scoala ca l-au batut fetele laughing laughing Mai am o colega venita de la tara care de la inceput "prima zi" s-a certat cu toate fetele.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Am o clasa infecta Empty
MesajSubiect: Re: Am o clasa infecta   Am o clasa infecta I_icon_minitime

Sus In jos
 
Am o clasa infecta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Babaci, profi naspa & materii misto :: Colegi-
Mergi direct la: