Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce spun femeile surprinse asupra faptului?

In jos 
AutorMesaj
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Ce spun femeile surprinse asupra faptului? Empty
MesajSubiect: Ce spun femeile surprinse asupra faptului?   Ce spun femeile surprinse asupra faptului? I_icon_minitimeSam 10 Oct 2009, 20:14

Englezoaica: Darling, daca ma anuntai la timp cand vii acasa, s-ar fi putut evita situatia asta jenanta pentru amandoi.
Nemtoaica: Hans, azi ai venit cu patru minute si patruzeci si cinci de secunde mai devreme acasa. mi datorezi o explicatie pentru asta!
Frantuzoaica: Jean, ce bine ca ai venit, Jaques e terminat, nu mai poate.
Suedeza: Tu esti Olaf? Eu am terminat, ce-i drept, dar Sven ar vrea sa se mai distreze, alatura-te si tu!
Rusoaica: Ivane, tu esti? In sfarsit, un barbat adevarat! Inainte sa mi-o traga, asta n-a fost in stare nici sa ma ia la palme!
Evreica: Itig, tu esti? Atunci cine naiba e asta de pe mine?
Romanca: Nu fii suparat, dragul meu, a platit inainte. rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Unguroaica, in timp ce sare din pat: István, tu ma crezi mai mult pe mine sau ochilor tai?
Cehoaica: Pepa, nu te impacienta! Tocmai am aflat ca el e noul tau sef.
Nevasta de secui: Daca ai baut toata palinca din casa, cu ce sa-l fi servit pe musafir?
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
 
Ce spun femeile surprinse asupra faptului?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum refuză femeile ?
» Ce-si doresc femeile de la barbati...
» De ce barbatii vor sex si femeile dragoste

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Diverse :: Razboiul dintre sexe-
Mergi direct la: