Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Motive pentru care ii dai papucii

In jos 
AutorMesaj
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Motive pentru care ii dai papucii Empty
MesajSubiect: Motive pentru care ii dai papucii   Motive pentru care ii dai papucii I_icon_minitimeMier 30 Sept 2009, 05:19

De prin lume adunate(cateva din experienta proprie), iata care sunt frazele "interzise" care ne scot din sarite si ne fac sa ii dedicam boyfriendului melodia aia cu "Hit the road Jack...". Unele mi se par stupide adica nu m-ar afecta, altele mi se par strigatoare la cer. Voi ce parere aveti?

1. "Prietenele tale mi se pare niste idioate. Nu stiu cum poti sa iesi in oras cu asemenea specimene."
2. "Ce sexy e maica-ta... si de ce tot vorbim de familie, nici sorata nu arata rau."
3. "Stii iubi, inteleg ca esti obosita dar eu chiar nu am in ce sa ma imbrac maine. Ai putea te rog sa imi calci teancul ala de haine de pe fotoliu?"
4. "Pentru Dumnezeu, nu mai baga atata in tine! Vrei sa te faci cat casa?"
5. "Eu ma duc pe la mare cu baietii in vacanta. Tu ce planuri ai?"
6. "Stii draga, nu ai putea sa platesti tu consumatia in seara asta? Ca eu stau cam prost cu banii."
7. "Nu ma intereseaza ca ti-au trebuit 6 ore sa gatesti chestia aia, e naspa si nu pot sa o mananc."
8. "Nici nu ma mir ca seful tau se poarta asa cu tine, nu prea esti tu in stare de mare lucru."
9. "Iubi stii, banii aia care ii pusesem de o parte pentru vacantza, i-am pierdut la pariuri."
10. "Ce ar fi sa mai taci dracu din cand in cand, oricum vorbesti numa prostii."
11. "Cine e tipul care te-a salutat? De ce se uita asa la tine? Sigur sunteti colegi?"
12. "De ce imi spui mie sa seful tau te hartuieste? Poate e si atitudinea ta de vina, nu te-ai gandit?"
13. "O gramada de femei ar da orice sa fie cu mine, dar tie ce barbat crezi ca ti-ar suporta fitzele?"

LISTA RAMANE DESCHISA...
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
 
Motive pentru care ii dai papucii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Filme la care ati ras de v-ati prapadit
» Filme la care ati bocit
» Patru lucruri pe care ei le iubesc la tine
» 12 tipuri de femei singure. Tu care dintre ele esti?
» Ce va doriti de la primarul orasului in care locuiti?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Chestii serioase, nu gluma... :: Papusele, hainute...-
Mergi direct la: