Spune tot !!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Persoane de acelasi sex

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Persoane de acelasi sex Empty
MesajSubiect: Persoane de acelasi sex   Persoane de acelasi sex I_icon_minitimeMar 01 Sept 2009, 15:49

V-ati sarutat cu vreo persoana de acelasi sex? Nu in sens de lesbianism, ci doar de curiozitate. Da, serios, si eu am incercat, e foarte placut si totodata ciudat... blushing


Ultima editare efectuata de catre g3oRgY in Joi 01 Oct 2009, 15:11, editata de 2 ori
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
Cocolino
Grupa mica
Cocolino


Varsta : 29
feminin Varsator Numarul mesajelor : 132

Persoane de acelasi sex Empty
MesajSubiect: Re: Persoane de acelasi sex   Persoane de acelasi sex I_icon_minitimeMar 01 Sept 2009, 17:55

Da rolling on the floor .. blushing ....La un joc..era porunca blushing big grin
Sus In jos
Tourniquet
Clasa a IV-a
Tourniquet


Varsta : 31
feminin Berbec Numarul mesajelor : 484

Persoane de acelasi sex Empty
MesajSubiect: Re: Persoane de acelasi sex   Persoane de acelasi sex I_icon_minitimeJoi 03 Sept 2009, 06:45

CoKwTzZa a scris:
Da rolling on the floor .. blushing ....La un joc..era porunca blushing big grin
blushing blushing blushing


Ultima editare efectuata de catre g3oRgY in Joi 01 Oct 2009, 15:12, editata de 2 ori
Sus In jos
https://spune-tot.forumgratuit.ro
Coldice
Incepator
Coldice


masculin Numarul mesajelor : 53

Persoane de acelasi sex Empty
MesajSubiect: Re: Persoane de acelasi sex   Persoane de acelasi sex I_icon_minitimeJoi 03 Sept 2009, 21:52

i hope cuz ... omg!!!! no way dude laughing
Sus In jos
Cristina
Incepator
Cristina


Varsta : 34
feminin Berbec Numarul mesajelor : 54

Persoane de acelasi sex Empty
MesajSubiect: Re: Persoane de acelasi sex   Persoane de acelasi sex I_icon_minitimeVin 06 Noi 2009, 05:59

da am incercat de 2 ori tongue e placut k fiin de acelasi sex sti c sa-i faci la partenera
Sus In jos
 
Persoane de acelasi sex
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Spune tot !! :: Ce simti? Ce s-o mai lungim; sex cu si fara declaratii :: Dragoste si Sex-
Mergi direct la: